konkurs.memMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza młodzież w wieku 15-19 lat do wzięcia udziału w konkursie na literackiego MEMA.

Zadaniem uczestników jest stworzenie mema, którego treść będzie nawiązywać do literatury, książki oraz biblioteki. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Prace prosimy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 30 listopada (środa) do godz. 15:00.

W załączniku prosimy również o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. W przypadku osób niepełnoletnich prosimy także o przesłanie zgody rodzica na uczestnictwo w konkursie (formularz poniżej).

Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia (wtorek).

Szczegółowy regulamin konkursu

Zgoda rodzica na uczestnictwo dziecka w konkursie