1W siedzibie Biblioteki głównej gościliśmy bibliotekarki z Mławy, które wybrały się z wizytą studyjną do Przasnysza.

Podczas spotkania uczestniczki zwiedziły siedzibę biblioteki, wysłuchały prezentacji dotyczących historii budynku, naszych  działań i starań o nową siedzibę a także zapoznały się z ofertą kulturalno-oświatową naszej placówki i realizowanych projektach. Wspólnie dzieliliśmy się doświadczeniem a rozmowom nie było końca.

Wymiana pomysłów i wiele nowych inspiracji, które – mamy nadzieję – zakiełkują ciekawymi projektami będą efektem tej wizyty.

W drugiej części spotkania zaproponowaliśmy gościom poznanie naszego miasta w formie spaceru z przewodnikiem - Tomaszem Gajewskim (pracownikiem Biblioteki), który zapoznał Panie z historią i zabytkami Przasnysza.