noc.bibliotek.plakat

Miejska Biblioteka Publiczna  zaprasza 1 października na Noc Bibliotek 2022. Tegoroczna odsłona akcji odbywa się pod optymistycznym hasłem "To się musi powieść”.

Przygotowaliśmy dla Czytelników wyjątkowe wydarzenia.

Dla dzieci:

PORANEK Z BIBLIOTEKĄ 10.00 - 12.30

- Przasnysz moje Miasto - gry i zabawy wokół legendy o Przaśniku,

- animacje z wodzirejem Jackiem

Dorosłych zapraszamy:

-  16.00 spotkanie z Zespołem „Trzeci Oddech Kaczuchy”: koncert, wystawa grafik Andrzeja Janeczki oraz rozmowa o książce "Trzeci Oddech Kaczuchy. Życie i scena"

20.00 dla Pań wyjątkowy Wieczór z Alicją Długołęcką - pedagog, edukatorką seksualną, psychoterapeutką. Rozmawiać będziemy o najnowszej książce autorki ”Przypływ. O emocjach i seksualności dojrzałych kobiet”

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.