1Przedostatni dzień "Wakacji z Biblioteką" dzieci spędziły na wspólnej zabawie podczas festynu na zakończenie lata. Współorganizatorami wydarzenia były Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu. Już od rana polana zapełniła się ogromną strefą rozrywki. Dla wszystkich najmłodszych mieszkańców miasta przygotowano szereg atrakcji, wśród których znalazły się bańki mydlane, konkurencje sportowe, a także konkursy z nagrodami. Jak co roku dużą popularnością wśród najmłodszych cieszyło się stoisko malowania buziek. Całość dopełniały gry i zabawy ruchowe prowadzone przez animatorów. Wszystkie dzieci, które brały aktywny udział w dzisiejszym wydarzeniu zostały obdarowane drobnymi upominkami. Wśród rozbrzmiewającej wakacyjnej muzyki i radosnego dziecięcego uśmiechu pożegnaliśmy ostatnie dni lata.