1Za nami kolejne, ciekawe wydarzenie, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu. W poniedziałek (04.07) otwarto wystawę dr. hab. Stanisława Czachorowskiego „Spotkania z przyrodą”, przygotowaną w ramach projektu Spotkania z Nauką, realizowanego przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Wystawa zawiera 20 plansz ze zdjęciami oraz kodami QR, dzięki którym można przenieść się do opowieści o przyrodzie oraz do krótkich filmów - spotkań z przyrodą Puszczy Białowieskiej oraz Warmii i Mazur. Fotografie i opowieści to efekt tych spotkań, zaproszenie do zgłębiania wiedzy przyrodniczej, nie tylko na wystawie - dzięki zastosowaniu technologii dostępnej w smartfonach i mobilnemu Internetowi.

Podczas spotkania wywiązały się rozmowy i dyskusje na temat przyrody i dziedzictwa kulturowego.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy na I piętrze biblioteki (oddział dla dorosłych).

Dziękujemy za udostępnienie wystawy i ciekawe spotkanie Panu dr. hab. Stanisławowi Czachorowskiemu.

Podziękowania za wsparcie w organizacji wydarzenia dla Muzeum Historycznego w Przasnyszu oraz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej.