1III Dyktando Przasnyskie – wręczenie nagród

W niedzielę 20 lutego nasi mieszkańcy walczyli o Tytuł Mistrza Ortografii pisząc III Dyktando Przasnyskie.

W tym roku potyczki ortograficzne także toczyły się w strefie wirtualnej - na portalu dyktanda.pl. W tym tygodniu wręczyliśmy nagrody Zwyciężczyniom.

Spośród 16 uczestników dyktanda w kategorii "DLA MIESZKAŃCÓW" zostały wyłonione  trzy Laureatki:

Mistrzynią Ortografii została Karina Tomala

I Wicemistrzynią została Katarzyna Grabowska

II Wicemistrzynią została Patrycja Grabowska

Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe statuetki oraz bony podarunkowe o wartości:

300 zł – I miejsce,

200 zł – II miejsce,

100 zł - III miejsce do realizacji w przasnyskiej księgarni PEGAZ.

Nagrody wręczyła Małgorzata Sobiesiak - Dyrektor Biblioteki.

Laureatkom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Następne dyktando za rok!

III Dyktando Przasnyskie miało wymiar ogólnopolski. W obu kategoriach "Mieszkańcy" i "Wszyscy" wzięło udział 240 uczestników. Wydarzenie honorowym patronatem objął Łukasz Chrostowski Burmistrz Miasta Przasnysz.

Projekt „Świet(l)na Biblioteka!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury