1Za nami kolejny dzień ferii zimowych. Dzisiejszy dzień poświeciliśmy naszej Planecie.
Rozmawialiśmy na temat prawidłowej segregacji  odpadów i tego, że każdy z nas może troszczyć się o naturę i mały, i duży.

Mówiliśmy też o recyklingu (trudne słowo) - który pozwala na powtórne wykorzystanie odpadów. Ponadto ruszyła Dziecięca fabryka RE-cyklingu - podczas której dzieciaki nadały „drugie życie" przedmiotom jednorazowym  robiły zwierzaki z użyciem rolek po papierze toaletowym oraz ryby z płyt CD.
Spotkanie uświetniła gra "Pajęcza sieć" oraz karaoke, podczas którego wysłuchaliśmy ulubionych piosenek naszych uczestników.

Projekt „Świet(l)na Biblioteka!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury