empikgo.plakatW tym roku nasza Biblioteka uzyskała dostęp do platformy Empik Go. W związku z tym proponujemy naszym czytelnikom możliwość darmowego skorzystania z zasobów tej bardzo popularnej platformy. Czytelnicy biblioteki mają dostęp do dziesiątek tysięcy e-booków i audiobooków, które można czytać lub słuchać w dedykowanej aplikacji mobilnej na smartfonach, tabletach lub czytnikach e-booków.

Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 31 tys. e-booków podzielonych na wiele gatunków. Znajdzie się coś zarówno dla fanów kryminałów, fantastyki, science fiction, dramatu czy horroru, jak i literatury pięknej bądź obyczajowej. Dostępne są książki historyczne, literatura faktu i reportaże, książki dla młodzieży czy te dotyczące tematyki rozwoju osobistego.

Aby skorzystać z usługi należy pobrać unikatowy kod ważny przez okres 1 miesiąca (liczba kodów dostępnych w miesiącu jest ograniczona), zainstalować bezpłatną aplikację Empik Go dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytnik i za pomocą której uzyskamy dostęp do zasobów platformy.

Kody wydajemy telefoniczne lub mailowo (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502-087-037).

Jedynym warunkiem jest posiadanie karty czytelnika w naszej Bibliotece.

Instrukcja korzystania z platformy Empik Go