1W środowe popołudnie dn. 15.12.2021 r. biblioteka po raz kolejny stała się areną zmagań pasjonatów szachowych manewrów w ramach zajęć cyklu "Szach i Mat, Mości Królu! Szachy dla (nie)wtajemniczonych".

Wszyscy obecni gracze rozegrali ze sobą na zmianę kilka owocnych i pouczających partii. Z całą pewnością czas spędzony przy szachownicy okazał się dla nich niezwykle ciekawy i interesujący, a wszystkich chcących poznać zasady tej gry (lub po prostu dobrze się bawić podczas kolejno rozgrywanych pojedynków) już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie z tej serii. Szczegóły już niebawem na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

Zapraszamy ;)

Projekt „LEMoniadowy MIX”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.