plakat oldskulowa sesjaW oddziale dla dorosłych(  biblioteka główna)można obejrzeć efekty oldskulowej  sesji zdjęciowej , dzięki której „przeniesiemy” się  w przeszłość. Na zdjęciach prezentujemy oryginalne ubiory z lat 70 czy 80 XX wieku: przepaska, kolorowa marynarka, spódnica z koła, pasek do spodni, ciemne okulary, sukienka w grochy, bądź zegarek prezentowane przez  modeli może zasłużyć na miano oldskulowego i  stać się obiektem zachwytu znajomych. .. i te właśnie rzeczy wykorzystaliśmy podczas sesji zdjęciowej.

W sesji udział wzięli: Karolina Ćwiek, Edyta Kaputyan, Karolina Ulatowska, Katarzyna Ulatowska, Łukasz Ulatowski.

Zapraszamy !

Projekt „LEMoniadowy MIX”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.