wystawa lem plakatTo już ostatnie w tym roku wydarzenie inspirowane twórczością Stanisława Lema.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy ”Świat Lema”, która jest  wynikiem warsztatów prowadzonych przez Tomasza Jakubowskiego w  Pracowni Batiku MAMUT w Miejskim Domu Kultury. Obrazy zostały wykonane w technice batiku. Prace powstały w ramach projektu „LEMoniadowy MIX”.

Autorzy prac: Gabriela Milewska, Wiktoria Malinowska, Monika Załęska, Mariola i Grześ Kujawa, Piotr Grabowski, Tomasz Jakubowski, Szymon Łazarz, Izabella Bojarska, Julia Mańkowska, Agnieszka Lompert.

Wystawę można oglądać od poniedziałku do soboty w oddziale dla dorosłych (w godzinach pracy biblioteki) do 3o grudnia.

Projekt „LEMoniadowy MIX”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.