Szkolenie Pokolenie Z w BiblioteceDzisiaj wraz z partnerami Projektu „Blisko”(Muzeum Historycznym, Miejskim Domem Kultury, Biblioteką Pedagogiczną, Federacją ROSA) uczestniczyliśmy w szkoleniu online pn. "Pokolenie Z w Bibliotece" przygotowane dla nas przez firmę Good Books. Warsztaty prowadził Marcin Skrabka.

Podnosiliśmy swoje kompetencje poprzez zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy, poznaliśmy techniki pracy, organizację przestrzeni, słuchaliśmy o budowaniu oferty dla nowych pokoleń. Szkolenie pozwoli nam na podnoszenie jakości usług bibliotecznych i zwiększanie poziomu zadowolenia młodych użytkowników biblioteki. W trakcie pięciogodzinnego spotkania zainspirowaliśmy się wieloma pomysłami, które będziemy realizować w Bibliotece.