ryszard.ciwirlejMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie autorskie 3 sierpnia (wtorek) o godz. 17:00 z Ryszardem Ćwirlejem - autorem powieści kryminalnych, twórcą nowego gatunku literackiego – powieści neomilicyjnej.

Więcej informacji pod nr tel. 502 087 037.

Odbiór bezpłatnych zaproszeń w bibliotece głównej.

Ryszard Ćwirlej - dziennikarz, pisarz i wykładowca. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W latach 1996 – 1997 pracował jako reporter w TVP Katowice, w latach 1997-2010 w poznańskim oddziale TVP,  gdzie m.in. był szefem redakcji Teleskopu i wydawcą ogólnopolskiego programu reporterskiego Telekurier. W roku 2010 został członkiem zarządu do spraw programowych poznańskiego Radia Merkury. Odszedł z radia w 2015 roku. Jest wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.