Robert Moskwa- recitalKulturalne lato z biblioteką rozpoczęte! W sobotnie, majowe popołudnie naszym i Państwa gościem był aktor Robert Moskwa.

Jak dowiedzieliśmy się ze szczerej i błyskotliwej rozmowy, którą poprowadził Marcin Michrowski: nasz gość to pasjonat muzyki, zawodnik piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich, a także posiadacz czarnego pasa karate i oczywiście dr Rogowski z serialu M jak Miłość.

Ciekawe, pełne humoru opowieści przeplatały mini recital, podczas, którego artysta zaśpiewał znane i lubiane przeboje m.in.: ”Nie ma jak u mamy”, „Prześliczna wiolonczelistka”, Nie dokazuj”, ”Miłość złe humory ma",  ”Czterdzieści lat minęło”, ”Maczo”. Każdy utwór kończyły gromkie brawa publiczności. To było bardzo udane popołudnie.

Serdeczne podziękowania  za pomoc w organizacji wydarzenia kierujemy w stronę Starostwa Powiatowego za udostępnienie sali konferencyjnej oraz Państwa Anny i Janusza Nachtygal za obsługę akustyczną.