75 lecie512Wspólnie z Państwem w roku naszego jubileuszu, wybieramy 75 najbardziej lubianych przez Państwa tytułów i autorów, które wywarły na Was ogromne wrażenie i pozostaną w pamięci na wiele lat!

Stwórzmy międzypokoleniową  Top listę książek przasnyskiej książnicy, które warto przeczytać i polecić innym!

Każdy uczestnik może zgłosić dwa tytuły, a jest z czego wybierać - księgozbiór biblioteki liczy pięćdziesiąt osiem tysięcy książek.

Plebiscyt skierowany jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu.

Zadanie jest proste - wypełniają Państwo krótki formularz dostępny na naszej stronie internetowej znajdujący się w linku poniżej (należy wpisać proponowane przez Państwa dwa tytuły książek oraz ich autorów i kliknąć „prześlij” ) . Formularz można wypełnić także podczas wizyty w bibliotece.

Na propozycje czekamy do 03 września 2021 r.

Listę wytypowanych książek opublikujemy na stronie www.mbpprzasnysz.pl

Spośród uczestników wylosujemy dwie osoby, które otrzymają nagrody książkowe.

Finał plebiscytu zaplanowany jest na wrzesień w 75. rocznicę powstania Biblioteki. Jego formułę uzależniamy od sytuacji epidemicznej w kraju.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Państwa ulubioną książkę.

Udział w Plebiscycie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzeń i imprez Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu.

REGULAMIN WYDARZEŃ I IMPREZ MBP

KLIKNIJ ABY ZAPROPONOWAĆ SWOJĄ ULUBIONĄ KSIĄŻKĘ DO TOP LISTY