lenkaLena zmaga się z Rdzennym Zanikiem Mięśni . Jest to nieuleczalna i  postępująca choroba , w której z powodu wady genetycznej obumierają neurony w rdzeniu kręgowym odpowiadające za skurcze i rozkurcze mięśni. Bez leczenia i rehabilitacji dzieci z SMA umierają.

Lenka potrzebuje pomocy na najdroższy lek świata. Bez wsparcia innych osób rodzice nie są w stanie sfinansować leku .Zbiórka odbywa się poprzez portal siepomaga.pl (link do skarbonki Lenki)

Prosimy o wsparcie biorąc udział w licytacji wyrobów rękodzielniczych wykonanych przez członkinie klubu rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką” działającego w Filii nr1 na osiedlu Orlika w Przasnyszu.

Zapraszamy do licytowania

Wszystkie wylicytowane przedmioty wystawione przez Klub rękodzieła odbieramy w Filii nr 1 ul.Orlika27 w Przasnyszu.