francuska kawiarenka jezykowaZapraszamy Państwa do obejrzenia pierwszego odcinka w ramach "Kawiarenki językowej" po francusku. Zapraszają realizatorzy: Magdalena Obojska, Edyta Tatevik Kaputyan i Erik Mathieu

French language cafe #1

Kawiarenka językowa została zrealizowana w ramach programu Kluby Kreatywności w Bibliotekach.

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.