Ikona Facebooka


„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj13
Wczoraj109
W tygodniu475
W miesiącu2424
Łącznie146718
Szukaj
BIP
Reklama
Reklama
MKiDN
Reklama
Reklama
Współpraca
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon MBP Przasnysz - Wydarzenia

PostHeaderIcon Wycieczka do Muzeum Historycznego w Przasnyszu

24 lipca 2014 r. dzieci uczestniczące w zajęciach wakacyjnych w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziły Muzeum Historyczne w Przasnyszu. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w tym miejscu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Wakacyjne rozsypanki"

23 lipca 2014 r. Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziła Pani Luiza Dawidziuk - pracownik Biblioteki Pedagogicznej, która przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia "Wakacyjne rozsypanki".

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zajęcia origami w Filii nr 2

Za nami trzy tygodnie zajęć wakacyjnych. Dzieciaki, które licznie odwiedzają naszą bibliotekę chętnie uczestniczą w zabawach integracyjnych, grach na wolnym powietrzu, zajęciach plastycznych.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Robimy zabawki

11 lipca 2014 r. w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych prowadzonych przez Panią Ewę Żbikowską - kierownika Biblioteki Pedagogicznej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zajęcia ekologiczne i sportowe w Filii nr 2

9 lipca 2014 r. w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej postawiliśmy na różnorodność.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie z Justyną Kułakowską

8 lipca 2014 r. dzieciaki uczestniczące w zajęciach wakacyjnych w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziły Urząd Miasta, gdzie spotkały się z Justyną Kułakowską - pierwszą w Polsce zawodniczką na wózku inwalidzkim we Frisbee - rzut dyskiem.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Każde dziecko coś potrafii"

4 lipca 2014 r. w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się konkurs umiejętności wokalnych i recytatorskich „Każde dziecko coś potrafi”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Bajka - pomagajka" - zajęcia z Panią Anetą Dobrzyńską

3 lipca 2014 r. w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyły się zajęcia integracyjno-edukacyjne z elementami biblioterapii pod hasłem "Bajka - pomagajka", które przeprowadziła Pani Aneta Dobrzyńska - pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Festyn "Powitanie lata 2014"

2 lipca 2014 r. na boisku przy ul. Orlika w Przasnyszu odbył się Festyn "Powitanie lata 2014", którego organizatorem była Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zajęcia wakacyjne rozpoczęte

W Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży rozpoczęliśmy wakacyjne zajęcia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Remont zakończony

W czerwcu tego roku w bibliotece głównej MBP (parter Urzędu Miasta przy ul. J. Kilińskiego 2) trwały prace malarskie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zakończenie projektu

16 – 17 czerwca w Warszawie w siedzibie Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności odbyło się podsumowanie projektu "RozPRACUJ to z biblioteką" ,w którym uczestniczyli przedstawiciele bibliotek z woj. mazowieckiego, łódzkiego i świętokrzyskiego, w tym także Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Podsumowanie projektu

12.06.2014 do sali konferencyjnej Urzędu Miasta zaprosiliśmy uczestników projektu „Gotowi do startu… Meta: Praca” oraz przedstawicieli wszystkich instytucji partnerskich zaangażowanych w projekt.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w przedszkolu "The Academy of Smurfs"

3 czerwca 2014 r., z okazji XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, Beata Płoska - pracownik Filii dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej gościła w Przedszkolu "The Akademy of Smurfs", gdzie czytała dzieciom wiersze polskich poetek dziecięcych: Wandy Chotomskiej i Doroty Gellner.

Więcej…

 

PostHeaderIcon II Przasnyski Jarmark Staropolski

W sobotę 31 maja 2014 r. Miejska Biblioteka Publiczna wspólnie z Biblioteką Pedagogiczną uczestniczyły w II Przasnyskim Jarmarku Staropolskim.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Remont w bibliotece

W bibliotece głównej MBP trwa I etap realizacji zadania „Remont i wyposażenie biblioteki głównej MBP w Przasnyszu”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Odjazdowy Bibliotekarz 2014

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach. W tym roku do akcji przystąpiło ponad 240 bibliotek, w tym Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu i Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce Filia w Przasnyszu, które wspólnie postanowiły już po raz drugi zorganizować Rajd, którego trasa w tym roku biegła do Przejm oddalonych od Przasnysza ok. 14 km. Dzień Rajdu wyznaczono na 24. maja. Na organizację tegorocznego Rajdu MBP pozyskała dofinansowanie z Fundacji „SCALAM – prostujemy drogi życia”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

7 maja 2014 r. Filię dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziła Wioletta Piasecka - autorka baśni, sztuk teatralnych i słuchowisk radiowych dla najmłodszych. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas III ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie z Sylwią Gajewską - Niepełnosprawną fotomodelką z pasją

Pan Waldemar Trochimiuk Burmistrz Miasta zaprosił - z inicjatywy Pana Grzegorza Młodzianowskiego Asystenta Burmistrza ds. osób niepełnosprawnych - na wczorajsze spotkanie w bibliotece Panią Sylwią Gajewską - niepełnosprawną modelkę i Panią Olgę Cieślar - fotografa.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie z Agnieszką Frączek

25 kwietnia 2014 r. Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej  odwiedziła Agnieszka Frączek - pisarka literatury dziecięcej, wykładowca językoznawstwa  na Uniwersytecie Warszawskim, germanistka i leksykograf.

Więcej…

 
Kalendarz
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
LEGIMI
Reklama
Academica
Reklama
Trasy
Reklama
Reklama
Katalog on-line
Reklama
CZYTAK
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama