Ikona Facebooka


”Dużo czytam, bo to zdrowo, umysł mądry, a Ja(Ty) zdolny” Kacper Kawiecki

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj2
Wczoraj20
W tygodniu2
W miesiącu1263
Łącznie128960
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon MBP Przasnysz - Wydarzenia

PostHeaderIcon Koncert muzyki klasycznej - relacja

Piątkowy wieczór 24 maja w bibliotece był niezwykle klimatyczny, a wszystko to za sprawą koncertu muzyki klasycznej w wykonaniu  Łukasza Motyki (klarnet), Svitlany Jakóbiak (fortepian) oraz Adriana Piętkowskiego (akordeon). Zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać m.in. utworów znanych kompozytorów takich jak: G. F. Telemann, J. Noble, GFaure, C. Barmann, J. Brahms, A. Piazzola, W. Kilar. Wspaniała atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas. Po wysłuchaniu koncertu była także okazja do zdobycia autografów oraz indywidualnych rozmów z Artystami.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Warsztaty plastyczne na Dzień Matki

W piątek 24 maja zorganizowaliśmy w bibliotece zajęcia plastyczne. Na zajęciach gościliśmy klasę II B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Kawiarenka językowa - relacja

W środę 22 maja odbyło się kolejne spotkanie kawiarenki językowej. Uczestnicy poznali angielskie słownictwo i wyrażenia dotyczące mody oraz wyglądu. Zajęcia odbyły się w bardzo przyjaznej i sympatycznej atmosferze, dlatego już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne warsztaty.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Bajkowa Biblioteka - relacja

Dnia 23 maja mieliśmy przyjemność gościć grupę ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przasnyszu. Były to kolejne zajęcia w ramach Bajkowej Biblioteki - zajęciach dla dzieci z niepełnosprawnościami, które mają na celu zapoznanie i oswojenie z nowym, nieznanym dla uczniów miejscem jakim jest Biblioteka. 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zajęcia z robotami Photon

21 maja dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi  grupa ,, Motylków’’ uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych, podczas których uczyły się programowania robota. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Każde dziecko mogło zaprogramować na tablecie robota- jego ruchy, kolor czułek, a nawet nauczyć go wierszyka!

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Albin, Bolesława, Bolisława,
Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia, Pankracy,
Więcemiła

Do końca roku zostało 163 dni.
Zodiak: Rak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama