Ikona Facebooka


„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

PostHeaderIcon MBP Przasnysz - Wydarzenia

PostHeaderIcon Spotkajmy się w Bibliotece

Dzisiejszego dnia Bibliotekę odwiedziła kolejna grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu. Dzieci miały okazję zapoznać się z zasadami i ogólnym funkcjonowaniem instytucji kultury a także wziąć udział w warsztatach z programowania robotów Photon.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie w ramach Kawiarenki Językowej

20 lutego powtórnie mieliśmy okazję poćwiczyć znajomość języka angielskiego. Podczas spotkania rozmawialiśmy o przygotowywaniu posiłków, a uczestnicy mogli zapoznać się z typowymi daniami kuchni angielskiej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Kota w bibliotece

Kot to miłe zwierzątko, które jest nieodłącznym towarzyszem ludzi i domownikiem w wielu mieszkaniach. Jest on bohaterem licznych utworów dziecięcych: wierszy, baśni, opowiadań i powieści. 17 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota, który ma podkreślać duże znaczenie tych zwierzaków w naszym życiu oraz uwrażliwić człowieka na często trudny los bezdomnych kotów. Z tej okazji, 15 i 20 lutego odwiedziły nas klasy 01 i 02 ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Świadoma edukacja przedporodowa - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z doświadczoną położną pt. "Świadoma edukacja przedporodowa" skierowane do wszystkich mam spodziewających się dziecka, 1 marca 2019 o godz. 16:30 w siedzibie MBP ul. Jarosława Dąbrowskiego 3. 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Podróże na koniec świata - zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie autorskie pt. "Podróże na koniec świata" z Arturem Gorzelakiem oraz Judytą Skowrońską - podróżnikami, autorami książek już 2 marca. O godz. 11:00 spotkanie dla młodzieży, o godz. 16:00 spotkanie dla dorosłych w siedzibie MBP ul. Jarosława Dąbrowskiego 3. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w oddziale dla dorosłych, rezerwacja zaproszeń pod nr tel. 502087037. 

Więcej…

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Sobota
23 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma, Seweryn

Do końca roku zostało 312 dni.
Zodiak: Ryba
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama