biblioteka dla smyka19 listopada odbyły się zajęcia z cyklu ,, Biblioteka dla Smyka’’. Zajęcia te mają na celu połączenie zabawy z nauką. Jednocześnie  dzieci, które nas odwiedzają mają okazję nawiązać nowe znajomości oraz  przyjaźnie.

Wstępem do zajęć było segregowanie listków ( żółty, czerwony, zielony) do koszyczków. Następnie nawlekaliśmy makaron penne na patyczki. Ćwiczyliśmy również spostrzegawczość, dopasowując  figury i kolory do plansz. Największą jednak radość sprawiły dzieciom zabawy w kole przy muzyce. Maluszki  tańczyły przy piosence ,, Kółko graniaste ’’. Nie zabrakło oczywiście oglądania najnowszych książeczek dla najmłodszych.  Bardzo się cieszymy, że maluszki wraz z rodzicami i opiekunami lubią nas odwiedzać. Serdecznie dziękujemy za udział w dzisiejszych zajęciach i zapraszamy na kolejne w grudniu.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
                                                                                         Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.