„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon „Kolekcjoner” Johna Fowlesa

13 marca na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki rozmawialiśmy o „Kolekcjonerze” Johna Fowlesa Książka wywarła ogromne wrażenie na klubowiczach.

To trzymająca w napięciu historia porwania i uwięzienia pięknej 20-letniej studentki malarstwa, Mirandy Grey, przez zauroczonego nią obsesjonata,kolekcjonera motyli,Fryderyka Clegga.

Bohater chce by dziewczyna z ofiary przeistoczyła się w kochającą go kobietę.Spełnia jej każde pragnienie z wyjątkiem jednego... Dziewczyna niczym uwięziony motyl, pragnie tylko odzyskania wolności...

Są książki wciągające, wstrząsające, poruszające i do nich należy „Kolekcjoner”, obnaża zło w jego czystej postaci.

W spotkaniu udział wzięło 9 osób.

Dzisiaj jest: Sobota
14 Grudnia 2019