„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

W miesiącu1315
Łącznie132514

PostHeaderIcon Nowogród V moduł

13-14.06.2013 r. zakończyliśmy w Nowogrodzie cykl warsztatów planowania rozwoju biblioteki, który obejmował następujące zagadnienia: badanie potrzeb mieszkańców, analiza roli biblioteki w społeczności lokalnej, planowanie i zarządzanie zmianą w instytucji, formułowanie misji i wizji biblioteki, planowanie działań edukacyjnych i informacyjnych biblioteki ze szczególnym uwzględnieniem tych dotyczących rynku pracy, współpraca biblioteki z innymi instytucjami organizacjami w szczególności zajmującymi się lokalnym rynkiem pracy, opracowanie planu rozwoju biblioteki oraz szkolenie blended learningowe „Biblioteczne OKNO NA RYNEK pracy”.

Wraz z nami w ostatnim V module uczestniczyli także przyjaciel biblioteki - Wioleta Dudek pracownik socjalny MOPS oraz samorządowiec – Sekretarz Miasta Przasnysz Pan Jarosław Szmulski, który przedstawił krótką informację o Przasnyszu i lokalnym rynku pracy. Odwiedziliśmy zaprzyjaźnioną bibliotekę z Olszewa-Borek, która również wzięła udział w projekcie.

16 Września 2019
Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia,