„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

Łącznie154105
MKiDN

PostHeaderIcon Biblioteka on-line: informacje

Na czas trwania epidemii także i my zmuszeni jesteśmy do zmiany sposobu działania. Poniżej informacje o tym jak i w jakim zakresie będziemy pracować:

Kontakt z nami telefoniczny i mailowy:

Oddział dla dzieci i młodzieży: telefony i pocztę od Państwa odbiera Edyta Kaputyan (tel. 502-087-085; mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Oddział dla dorosłych oraz Filia nr 1: telefony i pocztę od Państwa odbiera Tomasz Gajewski (tel. 502-087-037; mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Sprawy administracyjne, funkcjonowanie Biblioteki: Małgorzata Sobiesiak tel. 502-087-020; mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wypożyczone przez Czytelników książki przedłużamy automatycznie. W indywidualnych sprawach prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z oddziałem dla dzieci i młodzieży lub oddziałem dla dorosłych.

Nie rezygnujemy z naszych zaplanowanych wydarzeń, przesuwamy je w czasie, mając nadzieję, że plany uda się zrealizować. Na razie jednak otwieramy wirtualną Bibliotekę na naszym profilu na facebooku (https://www.facebook.com/MiejskaBibliotekaPrzasnysz/). A tam m.in.:

1) Kawiarenka językowa NA ŻYWO

2) Szach i Mat, Mości Królu! - Tomasz Gajewski wprowadzi Państwa w tajemnice szachowych rozgrywek

3) Marta czyta.. - czytamy opowiadania i bajki dla dzieci

5) Klub rękodzieła ONLINE - pokażemy jak samodzielnie wykonać piękne i przydatne przedmioty

4) "Poranek z biblioteką on-line" - zajęcia plastyczne dla dzieci;

4) "Zanim się spotkamy.." - cykl recenzji książek, które przedstawi Państwu Iwona Robakowska. Będziemy zachęcać Państwa do czytania tych powieści, których Autorów zaprosiliśmy w tym roku do naszej Biblioteki. I z ogromną nadzieją na te spotkania czekamy.

5) Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki w wideokonferencji. Na spotkanie zaprasza Edyta Kaputyan i ona także przyjmuje zgłoszenia do udziału w spotkaniu (mail, telefon, messenger).

Śledźcie nasz profil na Facebooku!  https://www.facebook.com/MiejskaBibliotekaPrzasnysz/

LEGIMI
Academica