„MBP w Przasnyszu - róg obfitości klasyki i nowości” Joanna Rupacz

Łącznie154105
MKiDN

PostHeaderIcon Biblioteka dla smyka - relacja

10 marca odbyły się zajęcia z cyklu ,, Biblioteka dla Smyka’’. Rozpoczęliśmy już tradycyjnie od nauki kolorów.

Dzieci nazywały kolory wiosennych tulipanów (czerwony, niebieski, zielony  i żółty). Następnie ćwiczyliśmy pamięć. Dzieci zamykały oczy, a prowadząca zabierała jedną maskotkę z rzędu. Segregowaliśmy pluszaki  od najmniejszego do największego. Uczyliśmy się  nowej piosenki ,, Tu paluszek” z pokazywaniem. Wykonaliśmy pracę plastyczną,  kolorową tęczę przy pomocy farbek do malowania paluszkami.  Ćwiczyliśmy również precyzję dzieci , układaliśmy różnorodne przedmioty codziennego użytku (gumka, temperówka, ołówek) na wcześniej przygotowanych planszach z odrysowanymi kształtami. Na zakończenie zajęć na Maję, Wiktorię i Tytuska  czekał tor przeszkód. Dodatkową atrakcją zajęć były bańki mydlane.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za udział w dzisiejszych zajęciach i zapraszamy na kolejne w kwietniu.

Projekt „Wszystko gra”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LEGIMI
Academica