"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu226
W miesiącu37
Łącznie154107
MKiDN

PostHeaderIcon J. M. Coetzee „Lata szkolne Jezusa" - relacja

Marcowe DKK to spotkanie z Noblistą J. M. Coetzee i jego książką „Lata szkolne Jezusa".

Autor zadaje w niej fundamentalne pytania o naszą tożsamość. „Powinniśmy przeczesywać świat nie w poszukiwaniu prawdziwej odpowiedzi, lecz prawdziwego pytania" - mówi jeden z bohaterów. Ta książka jest jak baśń napisana skalpelem. Losy niezwykłego siedmiolatka Davida i jego opiekunów kryją wieloznaczną refleksję o naturze dobra i zła, piękna i brzydoty, miłości i nienawiści. Proza Coetzee warta jest poznania.

KOLEJNE SPOTKANIE 2 KWIETNIA (CZWARTEK) GODZ.18.30 ROZMAWIAĆ BĘDZIEMY O KSIĄŻCE OKSANY ZABUŻKO ”MUZEUM PORZUCONYCH SEKRETÓW”

ZAPRASZAMY !

LEGIMI