„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu226
W miesiącu37
Łącznie154107
MKiDN

PostHeaderIcon Szach i Mat, Mości Królu! - szachy dla niewtajemniczonych - zaproszenie

W związku z zastosowaniem procedur zapobiegającym rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 zaplanowane na 17.03.2020 wydarzenie zostaje PRZENIESIONE na inny termin.  O dokładnej dacie poinformujemy na naszej stronie internetowej i na naszych profilach na portalach społecznościowych.

W trakcie spotkań będzie można poznać historię tej niezwykle ciekawej, uczącej strategicznego i taktycznego myślenia rozrywki. W programie jest kompleksowa nauka jej zasad od podstaw oraz ćwiczenie w ramach rozgrywanych kolejno partii.

Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 502 087 037.

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LEGIMI
Academica