"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu226
W miesiącu37
Łącznie154107
MKiDN

PostHeaderIcon Poranek z Biblioteką - relacja

17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Z tej okazji sobotni Poranek w bibliotece był poświęcony właśnie temu świętu.

Zagadki oraz rebusy były wprowadzeniem do dzisiejszych zajęć. Dzieci ze skupieniem wysłuchały krótkiego wiersza, którego bohaterem był kot. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat życia, opieki zwierząt a także sposobów ich karmienia. Okazało się, że wśród dzieci są osoby, które posiadają domowe koty i z chęcią opowiadały o swoich pupilach. Dla uczczenia tego ważnego święta dzieci wykonały piękne prace plastyczne!

Po zajęciach dzieci odpoczywały w kąciku dla dzieci czytając swoje ulubione bajeczki oraz tańcząc w rytm najpopularniejszych hitów przy użyciu kontlorera ruchu.

Projekt „Wszystko gra!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LEGIMI
Academica