1Pięknie, kolorowo, gwarnie, bardzo wesoło i smacznie. Tak było  podczas festynu integracyjnego zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przasnyszu w ramach projektu "Kultura bez barier".

W trakcie trwania wydarzenia miało miejsce wiele niepowtarzalnych atrakcji, w których udział wzięły dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi Realizującej Program Rehabilitacji "Nasza Szkoła", Szkoły Podstawowej nr1 z Oddziałami Integracyjnymi oraz uczestnicy ze Środowiskowego Domu Samopomocy.Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Arena Dobra mieliśmy przyjemność skosztować waty cukrowej i popcornu.Braliśmy również udział w ciekawych zabawach: z chustą animacyjną, rzut woreczkiem do tarczy, przeciąganie liny, gra stópka za stópką, bieg z jajkiem oraz wielu innych.Dodatkową  atrakcję stanowiła wizyta pluszowego misia. Puszczaliśmy również olbrzymie bańki mydlane oraz malowaliśmy tatuaże. Na zakończenie festynu każdy otrzymał  słodką niespodziankę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tym dużym i tym małym za wspaniałą zabawę.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Stowarzyszenia Arena Dobra za pomoc w organizacji.

Wydarzenie zrealizowano w ramach programu "Kultura bez barier" Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu realizuje przedsięwzięcie grantowe

"Podróż bez barier" finansowane w ramach projektu „Kultura bez barier”