"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu325
W miesiącu1989
Łącznie149796
MKiDN

PostHeaderIcon Biblioteka dla smyka - relacja

11 lutego odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Biblioteka dla Smyka". Rozpoczęliśmy od zabawy na dywanie samochodzikami, ponieważ  wspólne zabawy uczą dzieci adaptacji w grupie. Następnie po krótkiej zabawie przeszliśmy do tematu zajęć. Chłopcy nazywali kolory śnieżynek  w języku polskim i angielskim (żółty, czerwony, pomarańczowy, różowy, niebieski), które następnie umieszczali na planszach .  W dalszej części zajęć na dzieci czekał  tor przeszkód. Omijały kolejno przeszkody, butelki z wodą, linę na końcu czekał sorter. Podsumowaniem dzisiejszego spotkania była praca plastyczna , dzieci farbkami do malowania paluszkami kolorowały rysunki.

Serdecznie dziękujemy za udział w dzisiejszych zajęciach nowym uczestnikom i ich rodzicom i zapraszamy na kolejne w marcu.

LEGIMI
Academica