Ikona Facebooka


”Czytanie jest jak oddychanie, Ja czytam więc czuję, że żyję” Barbara Kawiecka

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj16
Wczoraj127
W tygodniu325
W miesiącu1989
Łącznie149796
Szukaj
BIP
Reklama
Reklama
MKiDN
Reklama
Reklama
Współpraca
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon 3 urodziny Klubu Rękodzieła "Biblioteka pod szpileczką"

Świętowanie jest bardzo ważnym elementem życia grup spotykających się cyklicznie w określonym celu. Celem, który przyświecał nam od początku powstania Klubu rękodzieła "Biblioteka pod szpileczką", było stworzenie miejsca, przestrzeni dla osób, które chciałyby mieć możliwość spotkania się z innymi ludźmi o podobnych potrzebach.

W przypadku naszego Klubu ta potrzeba to twórczość, która często też może być sposobem na oderwanie się od codziennych obowiązków, zapomnienie o troskach życia codziennego. Działalność Klubu jest dla uczestników bardzo miłym i efektywnym sposobem spędzania czasu wolnego, o czym świadczy liczna grupa oraz regularny, cotygodniowy udział w spotkaniach. Trzy lata spędzone wspólnie to bardzo dużo dobrych, pozytywnych emocji wynikających z miłej współpracy i chęci uczestnictwa w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i nie tylko.

Krótko podsumowując "Biblioteka pod szpileczką" pełni wiele ważnych dla życia społecznego funkcji: jest środowiskiem integrującym ludzi,rehabilitacją, a nawet pełni funkcję terapeutyczną.
Mamy nadzieję na kolejny, nie mniej owocny rok spędzony razem. 
Kalendarz
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
LEGIMI
Reklama
Academica
Reklama
Trasy
Reklama
Reklama
Katalog on-line
Reklama
CZYTAK
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama