”Czytanie jest jak oddychanie, Ja czytam więc czuję, że żyję” Barbara Kawiecka

Łącznie149796
MKiDN

PostHeaderIcon Biblioteka dla smyka - relacja

21 stycznia odbyły się pierwsze w nowym roku zajęcia z cyklu ,, Biblioteka dla Smyka’’.

Rozpoczęliśmy od nauki kolorów. Dzieci nazywały kolory śnieżynek ( czerwony, żółty, niebieski, różowy), następnie umieszczały na planszach w odpowiednim kolorze. Kolejne ćwiczenie, polegało na doborze koloru do odpowiedniego  rysunku. W dalszej części zajęć dzieci wykonały laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Przy pomocy farbek do malowania paluszkami  odciskały swoje dłonie tworząc kwiat dla ukochanych dziadków. Największą radość sprawiła maluchom zabawa przy piosence ,, Liski’’ oraz puszczanie baniek mydlanych. Przy wsparciu rodziców ćwiczyły umiejętności manualne, na łyżkę nakładały fasolkę którą próbowały umieścić we wskazanym miejscu na planszy.

Serdecznie dziękujemy za udział w dzisiejszych zajęciach,  dzieciom wraz z rodzicami i zapraszamy na kolejne zajęcia w lutym.

LEGIMI
Academica