„MBP w Przasnyszu - róg obfitości klasyki i nowości” Joanna Rupacz

Łącznie146526
MKiDN

PostHeaderIcon E-booki w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna z początkiem roku przystąpiła do Konsorcjum Bibliotek Województwa Mazowieckiego, uzyskując tym samym dostęp do zasobów e-booków zgromadzonych na platformie Legimi. W związku z tym proponujemy naszym czytelnikom nową usługę - możliwość darmowego skorzystania z zasobów tej bardzo popularnej platformy.  Czytelnicy biblioteki mają dostęp do tysięcy e-booków dzięki aplikacji Legimi na tabletach, smartfonach oraz skorzystania on-line na komputerach i e-czytnikach.

Nasi użytkownicy mają możliwość dostępu do nowości i bestsellerów. W Legimi możemy znaleźć takie wydawnictwa jak Czarne, Literackie, Rebis, Czarna Owca, Nasza Księgarnia, Zysk i s-ka, Media Rodzina czy Prószyński.

Aby skorzystać z usługi należy pobrać w oddziale dla dorosłych unikatowy kod ważny przez okres 1 miesiąca (ilość kodów dostępnych w miesiącu jest ograniczona), zainstalować bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytnik,i za pomocą której uzyskamy dostęp do zasobów platformy bez ograniczeń.

Wszelkich informacji i instrukcji udzielą bibliotekarze w oddziale dla dorosłych naszej biblioteki. Zapraszamy!

LEGIMI
Academica