Ikona Facebooka


„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj39
Wczoraj106
W tygodniu665
W miesiącu2329
Łącznie150136
Szukaj
BIP
Reklama
Reklama
MKiDN
Reklama
Reklama
Współpraca
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon E-booki w bibliotece

 Miejska Biblioteka Publiczna z początkiem roku przystąpiła do Konsorcjum Bibliotek Województwa Mazowieckiego, uzyskując tym samym dostęp do zasobów e-booków zgromadzonych na platformie Legimi. W związku z tym proponujemy naszym czytelnikom nową usługę - możliwość darmowego skorzystania z zasobów tej bardzo popularnej platformy.  Czytelnicy biblioteki mają dostęp do tysięcy e-booków dzięki aplikacji Legimi na tabletach, smartfonach oraz skorzystania on-line na komputerach i e-czytnikach.

Nasi użytkownicy mają możliwość dostępu do nowości i bestsellerów. W Legimi możemy znaleźć takie wydawnictwa jak Czarne, Literackie, Rebis, Czarna Owca, Nasza Księgarnia, Zysk i s-ka, Media Rodzina czy Prószyński.

Aby skorzystać z usługi należy pobrać w oddziale dla dorosłych unikatowy kod ważny przez okres 1 miesiąca (ilość kodów dostępnych w miesiącu jest ograniczona), zainstalować bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytnik,i za pomocą której uzyskamy dostęp do zasobów platformy bez ograniczeń.

Wszelkich informacji i instrukcji udzielą bibliotekarze w oddziale dla dorosłych naszej biblioteki. Zapraszamy!

 
Kalendarz
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
LEGIMI
Reklama
Academica
Reklama
Trasy
Reklama
Reklama
Katalog on-line
Reklama
CZYTAK
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama