„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu669
W miesiącu2333
Łącznie150140
MKiDN

PostHeaderIcon Kawiarenka językowa - relacja

Wczorajsze spotkanie w ramach kawiarenki językowej upłynęło przybyłym uczestnikom... a jakże, pod znakiem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

Bardzo wnikliwie analizowaliśmy obyczaje i tradycje kultywowane w naszym kraju, jak również poznaliśmy sposoby celebracji tych świąt w różnych zakątkach Świata. Nie zabrakło oczywiście ciekawych angielskojęzycznych zwrotów i określeń, nierozłącznie kojarzących się z tym magicznym okresem w ciągu roku, a także garści anegdot o zabarwieniu historyczno-dziejowym. Dziękujemy wszystkim obecnym i nawiązując do atmosfery wczorajszego wydarzenia: We wish you all Merry Christmas and Happy New Year ;).

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LEGIMI
Academica