"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu666
W miesiącu2330
Łącznie150137
MKiDN

PostHeaderIcon Poranek z biblioteką - relacja

14 grudnia odbył się już ostatni w tym roku ,, Poranek w bibliotece’’. Zajęcia rozpoczęliśmy od krzyżówki, której rozwiązanie było wstępem do świątecznych zajęć i rozmawie o tradycjach bożonarodzeniowych. Następnie przeszliśmy do części warsztatowej, podczas której dzieci rozwiązywały rebusy, krzyżówki i kolorowanki. Podsumowaniem zajęć była praca plastyczna, do wyboru kartka świąteczna lub zimowy domek z papieru. Zajęcia umilały nam świąteczne piosenki i kolędy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wszystkie poranki w 2019 roku oraz fantastyczną atmosferę. Życzymy Wesołych Świąt i zapraszamy na kolejne w Nowym Roku.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LEGIMI
Academica