"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu283
W miesiącu2232
Łącznie146526
MKiDN

PostHeaderIcon Wigilia w Klubie Rękodzieła

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi spotkania wigilijne i życzenia świąteczne. W bibliotece tradycją stało się, że miłośniczki Klubu Rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką”  spotykają się co roku w grudniu, by porozmawiać o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia.

Stół przystroiły ozdoby świąteczne, oczywiście własnego wykonania,  potrawy wigilijne jak również słodkości własnego wypieku. Na spotkaniu  nie obyło się bez śpiewania kolęd, bo jak wiadomo wspólne śpiewanie stwarza wyjątkową, świąteczną atmosferę, zbliża ludzi.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone przepiękne chwile i życzymy Wesołych Świąt!

LEGIMI
Academica