1Dzień Flagi i Święto Narodowe Trzeciego Maja były okazją do zorganizowania w Filii nr 1 MBP warsztatów plastycznych o tematyce patriotycznej.

Tym razem naszymi gośćmi byli uczniowie z Naszej Szkoły. Zajęcia rozpoczęły się krótką pogadanką na temat najważniejszych symboli narodowych. Ważnym punktem zajęć było wykonanie godła Polski techniką przestrzenną z papieru. Dzieci wykonując swoje prace z pomocą opiekunów wykazały się ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Ważnym elementem spotkania było czytanie i wspólna deklinacja wiersza "Katechizm dziecka polskiego" W. Bełzy. Na zakończenie każde dziecko otrzymało odznakę "Przyjaciela Biblioteki". Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za twórczo spędzony czas.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu realizuje przedsięwzięcie grantowe

"Podróż bez barier" finansowane w ramach projektu „Kultura bez barier”