„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

Łącznie146526
MKiDN

PostHeaderIcon Biblioteka dla smyka - relacja

10 grudnia odbyły się zajęcia z cyklu ,,Biblioteka dla Smyka’’. Wtorkowe spotkanie zdominowała bożonarodzeniowa tematyka.

Rozpoczęliśmy od wykonania choinki z tektury, którą dzieci ozdabiały kuleczkami z bibuły. Następnie dzieci obejrzały choinki w naszej bibliotece, zieloną  i z książek, która znajduje się w Oddziale dla Dorosłych. Przy wsparciu rodziców i opiekunów ćwiczyły umiejętności manualne, na łyżkę nakładały fasolkę i przesypywały do kubeczków. Plasteliną wyklejały ozdoby choinkowe ( czapkę i worek Mikołaja, prezent). Nie zabrakło oczywiście zabaw w kole przy piosence ,, Kółko graniaste”.  Dodatkową atrakcją zajęć były bańki mydlane.

Serdecznie dziękujemy za udział w dzisiejszych zajęciach, dzieciom wraz z rodzicami i opiekunami życzymy Wesołych Świąt i zapraszamy na kolejne zajęcia  już w Nowym 2020 roku.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LEGIMI
Academica