„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu325
W miesiącu1989
Łącznie149796
MKiDN

PostHeaderIcon NOVA scena – „Galopem po Świtezi” - relacja

5 grudnia w Międzynarodowy  Dzień Wolontariatu z inicjatywy Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Domu Kultury oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  na scenie  MDK wystawiono  powarsztatowy spektakl  integracyjny „Galopem po Świtezi” .

Aktorzy ze Środowiskowego Domu Samopomocy recytowali cytaty z książek Paula Coehlo, niosły one przesłania, które warto wziąć sobie do serca ,były także wstępem do „Świtezi”  A. Mickiewicza w wykonaniu uczniów  Liceum Ogólnokształcącego. To była współczesna adaptacja, którą  wyreżyserowała Edyta Przybysławska – Herman. Ważnym dopełnieniem spektaklu była muzyka , taniec oraz sztuki wizualne(projekcja obrazów).

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w projekt oraz zaprzyjaźnionym instytucjom: Miejskiemu Domowi Kultury, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Liceum Ogólnokształcącemu im KEN.

fot. Ewa Łukasiak

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LEGIMI
Academica