„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Kawiarenka językowa - relacja

W środę 27 listopada po raz kolejny odbyliśmy podróż po ciekawych zakątkach Europy, podczas której naszym nieodłącznym kompanem był oczywiście Jaś Fasola.

Dzięki temu spotkaniu w ramach Kawiarenki Językowej mogliśmy dowiedzieć się, jakie atrakcje turystyczne mają do zaoferowania niektóre kraje basenu Morza Śródziemnego: Grecja, Włochy, Hiszpania oraz maleńka Malta. Uczestnicy tradycyjnie żywo dyskutowali i wymieniali poglądy na tematy podróżnicze, doskonaląc przy tym umiejętność praktycznego posługiwania się językiem angielskim.

Dziękujemy za obecność i uwagę wszystkim przybyłym gościom, a także Pani Wiolecie Dyak za pomoc i opiekę merytoryczną.

Jednocześnie już teraz zapraszamy na kolejną, tym razem przedświąteczną kawiarenkę w dniu 18 grudnia 2019 r.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzisiaj jest: Sobota
14 Grudnia 2019