"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

PostHeaderIcon Andrzejkowy Poranek z Biblioteką - relacja

Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki. W związku z tym, sobotni poranek z biblioteką poświęcony był właśnie tej tematyce.

Na początku dzieci mogły poznać genezę tego święta jak również podzielić się swoją wiedzą na ten temat. Z przyjemnością opowiadały w jakich zabawach brały udział. Nie zabrakło również andrzejkowych wróżb, podczas których dowiedzieliśmy się kto pojedzie do Disneylandu, a kto poleci w Kosmos. Wszyscy doskonale wiedzieli jednak, że do wróżb trzeba podejść z dozą dystansu i nie brać ich na poważnie. Fantastyczna atmosfera i zabawa towarzyszyły nam przez całe sobotnie przedpołudnie.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za uczestnictwo w Poranku!

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzisiaj jest: Sobota
14 Grudnia 2019