”Dużo czytam, bo to zdrowo, umysł mądry, a Ja(Ty) zdolny” Kacper Kawiecki

W miesiącu1228
Łącznie137849

PostHeaderIcon Kawiarenka językowa - relacja

Podczas naszego październikowego spotkania w ramach kawiarenki językowej po raz kolejny mieliśmy zaszczyt gościć w bibliotece zaprzyjaźnioną wolontariuszkę z Hondurasu.

Jennifer Consuelo Soto zabrała uczestników spotkania w interesującą podróż po swojej ojczyźnie. Dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawych rzeczy o tym małym kraju leżącym w Ameryce Środkowej, nie zapominając przy tym o doskonaleniu w praktyce naszych umiejętności porozumiewania się w języku angielskim.

Świetna atmosfera udzielała się każdemu z obecnych, za co serdecznie dziękujemy prowadzącej Jennifer oraz wszystkim uczestnikom ;).

Dziękujemy Paniom Joannie Ciesielskiej-Lipce i Wioletcie Dyak za pomoc merytoryczną w organizacji spotkania.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzisiaj jest: Wtorek
12 Listopada 2019