„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu667
W miesiącu2331
Łącznie150138
MKiDN

PostHeaderIcon Lider Zmian 2019

16. października 2019 uczestniczyliśmy w gali finałowej konkursu "Lider zmian", którego organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Konkurs honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.
Celem konkursu było docenienie Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 realizujących szczególnie wyróżniające się projekty.

Konkurs składał się z czterech kategorii głównych:
1) Samorząd
2) Firma
3) Nagroda Internautów
4) Nagroda specjalna.

O Nagrodę internautów w kategorii "Człowiek w centrum uwagi" walczyła nasza Biblioteka. W latach 2017-2018 w realizowaliśmy projekt "Rozszerzenie oferty kulturalnej w Przasnyszu poprzez inwestycję infrastrukturalną i doposażenie miejskich instytucji kultury" (dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego to 2,1 mln zł, wkład własny przekazany z budżetu Miasta - 1 mln zł)

Dzięki projektowi powstała nowa siedziba Biblioteki, w której realizujemy bogatą ofertę kulturalno-edukacyjną.

Podczas gali finałowej Małgorzata Sobiesiak dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu odebrała Nagroda Internautów - statuetkę "Lider Zmian 2019" w kategorii "Człowiek w centrum uwagi".

Jest to dla nas wielka satysfakcja i radość, tym bardziej że zwycięzca został wyłoniony w głosowaniu internetowym. Dziękujemy za Państwa głosy, za to, że to Wy doceniacie naszą pracę, że głosujecie na nas nie tylko w plebiscytach i konkursach, ale przede wszystkim przychodząc do nas i korzystając z naszych zasobów i z naszej oferty. Ta nagroda jest także Wasza!

Dziękujemy serdecznie:

- władzom samorządowym poprzedniej i obecnej kadencji oraz pracownikom Urzędu Miasta (szczególnie wydziałowi inwestycji) - za wsparcie, zaufanie i pomoc merytoryczną, bez której z pewnością byłoby nam trudno zrealizować projekt;

- naszym Partnerom: Muzeum Historycznemu i Miejskiemu Domowi Kultury za twórczą współpracę;

- projektantom (Firma "PROFIL - Jolanta Nowak" z Gliwic i Pan Maciej Walczyna - firma Trop Design Sp. z o.o.) za słuchanie i piękne przełożenie na projekt naszych marzeń, życzeń i potrzeb.

- wykonawcom: Firmie Zakład Budowlany s.c. Daniel i Józef Boćkowscy za urzeczywistnienie projektów i świetną współpracę.

Takie chwile dają mnóstwo pozytywnej energii, wyzwalają nowe pomysły i utwierdzają nas, że to co robimy jest potrzebne.

W konkursie "Lider zmian 2019" nagrody odebrali także:
W kategorii Samorząd Powiat Przasnyski
W kategorii Firma wyróżnienie otrzymała Firma KROSS S.A.

Materiał video z wręczenia nagród (nasza nagroda od 01:21:19).

LEGIMI
Academica