Ikona Facebooka


"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj45
Wczoraj107
W tygodniu152
W miesiącu1987
Łącznie138608
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Mazowieckiego

11. października podczas uroczystej gali w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wręczono Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego. Była to okazja do odebrania przyznanych w czerwcu nagród w konkursie Innowacyjny Menedżer Kultury.

Nagrodę Innowacyjnego Menedżera otrzymał Waldemar Dolecki dyrektor Ośrodka Kultury Amfiteatr w Radomiu za stworzenie nowoczesnej i odważnej oferty kulturalnej, umiejętne i wrażliwe budowanie uczestnictwa i włączanie mieszkańców, wzmacnianie zespołu instytucji, wspieranie lokalnych i ponadlokalnych sieci współpracy, otwartość i podejmowanie ryzyka w realizowaniu innowacyjnych i pionierskich projektów zewnętrznych.

W konkursie przyznano dwa wyróżnienia:

- dla Małgorzaty Sobiesiak - dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu za sieciowanie i budowanie relacji między instytucjami i integrowanie społeczności lokalnej wokół kultury, zainicjowanie opracowania wspólnej oferty kulturalnej miejskich instytucji kultury, skuteczne zabieganie o środki zewnętrzne przyczyniające się zmianie wizerunkowej biblioteki oraz stworzenie Bibliotecznej Rady Społecznej.

- dla Elizy Bujalskiej - prezeski Fundacji EBU z Mińska Mazowieckiego - za innowacyjną i czerpiąca z międzynarodowych praktyk działalność pozainstytucjonalną, angażowanie uczestników na szeroką skalę, nowatorską pracę z młodzieżą bazującą na idei wolontariatu, budowanie poczucia tożsamości opartego na dialogu międzykulturowym i stworzenie Międzyszkolnej Inicjatywy Samorządowej.

Gratulujemy laureatom! I wiemy już, że spotkanie na Gali zaowocuje współpracą i wymianą dobrych praktyk!


 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Wtorek
19 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Elżbieta, Mironiega, Paweł, Seweryn,
Seweryna

Do końca roku zostało 43 dni.
Zodiak: Skorpion
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama