”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

W miesiącu1985
Łącznie138606

PostHeaderIcon Biblioteka w trójwymiarze

Zaprosiliśmy do biblioteki uczniów z klasy 6c Szkoły Podstawowej Nr 2 na kreatywne warsztaty rysowania  ręczną  drukarką  3D  w postaci długopisu Doodler. To niesamowita przygoda, która wyobraźni nadaje realne kształty i przenosi je…..w trzeci wymiar. Drukarka rysuje podgrzanym tworzywem, co daje możliwość  budowania obiektów 3D bez tworzenia modeli komputerowych. Uczestnicy otrzymali szablony i na ich bazie tworzyli własne trójwymiarowe dzieła. Z wielkim zaangażowaniem pracowali tworząc swoje niepowtarzalne prace: okulary, rybkę, kwiaty w doniczkach oraz dinozaura - całkowicie pochłonęła ich  praca kreatorów. Zajęcia poprowadziła animatorka  z firmy ModraSova. Na koniec każdy mógł zabrać ze sobą swoje dzieło do domu na miłą pamiątkę dzisiejszego spotkania.

Projekt „N.O.W.A Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Dzisiaj jest: Wtorek
19 Listopada 2019