Ikona Facebooka


„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj34
Wczoraj81
W tygodniu34
W miesiącu1723
Łącznie135401
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Wyjazd teatralny na spektakl pt. "Panny z Wilka" - relacja

Nasze wyjazdy teatralne nadal cieszą się wśród naszych czytelników niesłabnącym zainteresowaniem.Tym razem w słoneczne popołudnie 28.09  wybraliśmy się   do Teatru  im. Stefana Jaracza w Olsztynie na spektakl  pt. ”Panny z Wilka”.

Spektakl „Panny z Wilka” według Jarosława Iwaszkiewicza jest  opowieścią o konfrontacji ze sobą i z czasem. Wiktor Ruben,  przepracowany trzydziestosiedmiolatek, z polecenia lekarza bierze  urlop i wyjeżdża na wczasy. Odwiedza krainę swojej młodości - raj w  którym nie był piętnaście lat. Spotyka pięć kobiet, które zapamiętał  jako piękne dziewczyny lub jeszcze dzieci. Teraz są żonami i matkami.  On samotny. Przeżył wojnę. Okazuje się, że pamiętały go przez te lata.  Ale jest jeszcze ktoś – nieżyjący już jedyny przyjaciel Wiktora,  kleryk Jurek. To z nim główny bohater toczy w myślach rozmowy,  próbując połapać się w swoich uczuciach. Spektakl zrobił na nas duże  wrażenie artystyczne. Naprawdę warto obejrzeć!


 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Października 2019
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora

Do końca roku zostało 72 dni.
Zodiak: Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama