"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu325
W miesiącu1989
Łącznie149796
MKiDN

PostHeaderIcon BiblioGrill - relacja

W słoneczne, ciepłe, wrześniowe popołudnie opuściliśmy mury biblioteki i wyruszyliśmy w teren kierując się w stronę dworku w Chojnowie. To właśnie to przepiękne, klimatyczne, tchnące historią miejsce wybraliśmy na integrację środowisk skupionych wokół biblioteki.

Wśród zaproszonych znaleźli się:

- członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa już 6 lat . Uczestniczą w nim osoby, które lubią czytać i rozmawiać o literaturze, poznawać nowych autorów;

- Panie pełne pasji, pomysłów, zaangażowania i energii,  z  klubu rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką” ,które spotykają się w Filii nr 1 i tworzą przepiękne rzeczy szydełkiem, w tym roku klub obchodzi trzecią rocznicę powstania oraz

- Społeczna Rada Biblioteczna działająca przy naszej bibliotece, która daje możliwość konsultacji naszych pomysłów, a także generowania nowych, Członkowie Rady są dla nas w naszych działaniach wsparciem i są z nami od dwóch lat.

Spotkaliśmy się wszyscy razem aby się lepiej poznać, naładować akumulatory i poczuć motywację do wspólnego działania. Razem możemy więcej, to oczywiste.

Projekt „Bibliosfera dla trapera”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

LEGIMI
Academica