”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu17
W miesiącu1316
Łącznie132515

PostHeaderIcon Artur Barciś – spotkanie autorskie - relacja

Wtorkowe, wrześniowe popołudnie, sala wielofunkcyjna biblioteki wypełniona publicznością. Wszyscy czekają na bohatera spotkania Pana Artura Barcisia - pojawia się na scenie witany gromkimi brawami. Znakomitego gościa powitała Pani dyrektor Małgorzata Sobiesiak. W trakcie spotkania aktor opowiadał o swoim dzieciństwie, początkach kariery, ważnych rolach filmowych ,pracy w teatrze oraz serialach „Miodowe lata” i ”Ranczo”.

Rozmawialiśmy też o wyreżyserowanych spektaklach muzycznych , rolach dubbingowych., bajkach terapeutycznych, których jest współautorem. Gość chętnie i z humorem odpowiadał na pytania publiczności. Po spotkaniu można było otrzymać autograf i zrobić zdjęcie.

Dziękujemy za spotkanie i życzymy wielu artystycznych wyzwań.

Projekt „N.O.W.A Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

16 Września 2019
Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia,