„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

Łącznie146718
MKiDN

PostHeaderIcon W krainie Bolka i Lolka - czyli Poranek z Biblioteką

Za nami pierwszy powakacyjny Poranek z Biblioteką. Wraz z Panią Ewą Żbikowską oraz uczestnikami przenieśliśmy się w świat Bolka i Lolka.

Spotkanie rozpoczęły zabawy integracyjne, które pomogły nie tylko poznać się wszystkim zgromadzonym ale również okazały się dobrym sposobem na rozładowanie porannej energii. Po harcach wspólnie zasiedliśmy do pracy plastycznej, która polegała na wykonaniu czapeczek malarskich za pomocą starych gazet. Wielką radość sprawiło również dzieciom wspólne rozwiązywanie krzyżówki, której hasła związane były ze środkami komunikacji. Łamigłówki, rebusy oraz puzzle również nie stanowiły żadnej przeszkody. Punktem kulminacyjnym było wspólne oglądanie bajki "Bolek i Lolek".

Dziękujemy Pani Ewie Żbikowskiej z Biblioteki Pedagogicznej za owocną współpracę oraz podróż w magiczny świat bajek.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

LEGIMI
Academica