Ikona Facebooka


„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj17
Wczoraj48
W tygodniu17
W miesiącu1316
Łącznie132515
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Mała książka - wielki człowiek - startujemy!

Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna oraz Filia nr 1 przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek” skierowanej do rodziców i dzieci w wieku 3-6 lat, której celem jest popularyzacja czytelnictwa wśród najmłodszych.

Do akcji mogą przystąpić wszystkie dzieci z roczników 2013 – 2016. W trakcie jej trwania każdy Mały uczestnik otrzyma książeczkę z wierszykami i opowiadaniami polskich autorów „Pierwsze czytanki dla…”. Rodzice zaś broszurę informującą o  roli czytania w życiu dziecka, a także o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. Dodatkowo dziecko otrzyma kartę Małego czytelnika, którą będzie uzupełniało naklejkami otrzymanymi za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego. Po uzbieraniu 10 naklejek – uczestnik otrzyma dyplom oraz przypinkę, nagradzającą zainteresowania czytelnicze. Do akcji mogą się włączyć dzieci zapisane już do biblioteki jak i nowi czytelnicy. 

Biblioteka to miejsce, gdzie rodzic wspólnie z dzieckiem może spędzić czas w sposób twórczy oraz przeżyć nową, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką. Miłość do książek jest prezentem na całe życie! Zachęcamy do wspólnej zabawy!


 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
16 Września 2019
Imieniny obchodzą
Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia,
Eugenia, Franciszek, Jakobina, Kamila,
Kornel, Lucja, Łucja, Sebastiana,
Sędzisław, Wiktor, Wiktoriusz

Do końca roku zostało 107 dni.
Zodiak: Panna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama