Ikona Facebooka


„MBP w Przasnyszu - róg obfitości klasyki i nowości” Joanna Rupacz

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj13
Wczoraj109
W tygodniu475
W miesiącu2424
Łącznie146718
Szukaj
BIP
Reklama
Reklama
MKiDN
Reklama
Reklama
Współpraca
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Mała książka - wielki człowiek - startujemy!

Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna oraz Filia nr 1 przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek” skierowanej do rodziców i dzieci w wieku 3-6 lat, której celem jest popularyzacja czytelnictwa wśród najmłodszych.

Do akcji mogą przystąpić wszystkie dzieci z roczników 2013 – 2016. W trakcie jej trwania każdy Mały uczestnik otrzyma książeczkę z wierszykami i opowiadaniami polskich autorów „Pierwsze czytanki dla…”. Rodzice zaś broszurę informującą o  roli czytania w życiu dziecka, a także o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. Dodatkowo dziecko otrzyma kartę Małego czytelnika, którą będzie uzupełniało naklejkami otrzymanymi za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego. Po uzbieraniu 10 naklejek – uczestnik otrzyma dyplom oraz przypinkę, nagradzającą zainteresowania czytelnicze. Do akcji mogą się włączyć dzieci zapisane już do biblioteki jak i nowi czytelnicy. 

Biblioteka to miejsce, gdzie rodzic wspólnie z dzieckiem może spędzić czas w sposób twórczy oraz przeżyć nową, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką. Miłość do książek jest prezentem na całe życie! Zachęcamy do wspólnej zabawy!


 
Kalendarz
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
LEGIMI
Reklama
Academica
Reklama
Trasy
Reklama
Reklama
Katalog on-line
Reklama
CZYTAK
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama